Obuwie i galanteria - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 17.12.2017


Katalog stron


Heelys - najlepszy prezent dla nastolatka pod choinkę!
data: 02.11.2007 / SportConde

Heelys - najlepszy prezent dla nastolatka pod choinkę!Jeśli chcesz, aby twoje dziecko dostało wyjątkowy upominek na Gwiazdkę podaruj mu Heelys. Dystrybutor lifestylowych butów Heelys - firma SportConde - przygotował specjalną ofertę w związku z nadchodzącym okresem świątecznym.

Świąteczna gorączka tuż tuż, a prezenty dla nastolatków to najtrudniejszy przedświąteczny orzech do zgryzienia. Zastanawiasz się jaki upominek sprawi przyjemność twojemu dziecku?

Przy zakupie jednej pary butów Heelys oferujemy specjalny woreczek na kółka! Zaletą butów Heelys jest niewątpliwie również to, że kółka z podeszwy można wyjmować! Dzięki temu zabiegowi buty w ciągu sekundy zamieniają się w zwykłe „adidasy”. Kiedy znudzi nam się jazda wystarczy po prostu wyjąć kółka i schować do poręcznego woreczka. Dzięki temu wyjmowane kółka będą zawsze czyste i nie zginą. Przechowywanie kółek w pokrowcu ułatwia utrzymanie porządku w plecaku oraz ochronę innych rzeczy przed zabrudzeniem.

Promocja trwa od 6 do 24 grudnia br.

Heelys - miliony młodych ludzi na całym świecie oszalało na ich punkcie. Teraz te nowoczesne buty, w których można chodzić bądź jeździć zdobywają uznanie wśród nastolatków w Polsce. Na czym polega magia Heelys? Wystarczy zrobić kilka kroków, a następnie przenieść ciężar ciała na pięty i pojechać. Wejdź na stronę www.heelys.com.pl i obejrzyj film instruktarzowy „How to heel”, ułatwiający naukę jazdy na Heelys.

Heelys są propozycją dla aktywnych nastolatków, którzy lubią nowości, a także poszukują nowych form zabawy. „Heelig” jest nową formą sportu polegającą na jeździe na kółkach umieszczonych pod piętą butów Heelys. Jeżdżąc na Heelys można wykonywać różne ciekawe i efektywne triki.

Heelys dostępne są w sklepach w dużych centrach handlowych w Bielsku-Białej, Katowicach, Warszawie i Łodzi lub w sklepie internetowym. Dodatkowe informacje oraz adresy sklepów znajdziesz na stronie www.heelys.com.pl. Cena, waha się w zależności od modelu w granicach 299 – 399 zł za parę. W sprzedaży znajdują się już także najnowsze modele butów na 2008 rok!

SportConde
Reduta Business Center
Biuro nr 1
Al. Jerozolimskie 148
Warszawa
tel. 022 458 21 78
fax: 022 458 21 01
info@sportconde.pl
http://www.sportconde.pl

Media Metropolis Sp. z o.o.
http://www.mediametropolis.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Obuwie i galanteria - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Obuwie i galanteria - strona główna | Obuwie i galanteria - wiadomości | katalog